Гармонія Бабершоп

Гармонія Бабершоп

Вокальна гармонія барбершоп - це тип тісної гармонії, яка в першу чергу використовує гоморитмічну текстуру. Він використовує приголосні чотирискладові акорди для представлення кожної мелодії ноти. У період відродження перукарень стиль вокальної музики був кодифікований.

Історії

Історія перукарень може бути стільки ж про перукарню, скільки про слухові розваги. У перші дні галузі перукарні, швидше за все, керували іммігрантами, а не тубільцями. Вони найчастіше використовувались для спілкування, включаючи пиття та музику. Ці заклади також використовувались для таких речей, як гоління кровопускання, п’явки та гоління.

Найбільш привабливим аспектом торгівлі було те, що переваги були не лише для всередині. Багато афро -американських чоловіків поєднують співу чоловіків з трохи гри в гру. Наприклад, на початку 1900 -х років перукарні часто виконували функції громадських центрів для своїх клієнтів. Вони також мали можливість показати свої товари, які включали перукарні та перуки.

Кілька гладких гравців могли додати кілька хитрощів. Сюди входили різкі черепашки та дорогі матеріали, такі як золото. Найпопулярнішим був бджолиний віск, який використовувався для утримання волосся блискучими та запахами в страху. У міру зростання торгівлі так і кількість учасників. У 1920 -х роках було багато професійних квартетів перукарень. Багато з них були чорними.

Було навіть змагання з перукарень коледжу, де найкращі вбрані шпильки виграли своє серце. Цей конкурс був попередником конкурсів коледжу та середньої школи, які залишаються популярними сьогодні. Пізніше ім'я було змінено на товариство Barbershop Harmony, і в Нешвілі був побудований новий штаб -квартира. Сьогодні в активному членстві є понад 70 000 членів, що мають понад 700 глав у U.S., і більше, ніж кілька інших країн.

Хоча історія перукарень не є ідеальною, але все ще є багато інтересу до цієї поважної традиції. Перукарні - це чудове місце, щоб забрати найкращу можливу стрижку.

Гармонія - це ставлення до життя

Американська популярна музика жива і добре з рухом перукарень. Ця традиція збагачується різноманітними організаціями.

Більше століття глави товариства Гармонії. Деякі славляться своїми міжнародними змаганнями. У них є глави в більш ніж 800 громадах у всьому світі.

Хори не мають верхньої межі, і вони можуть бути до 12 членів. Окрім виконання, хори також забезпечують запчастини для квартетів.

Групи Harbershop Harmony можуть виступати на громадських заходах, комерційні бронювання чи конвенції. Зазвичай вони приймають конкурси, відкриті для широкої публіки. Сюди входять змагання молодіжних перукарень, районні конкурси та щорічна міжнародна конвенція.

Нешвілл, штат Теннессі - будинок штабу Товариства гармонії перукарень. Вони надають підтримку десяткам та тисячам хорів та співаків із навчальними програмами та заходами призначення. На веб -сайті організації є відео про вистави, безкоштовні виступи та онлайн -музичні ресурси.

Скарборо герцоги Гармонії-один з найдовших хор перукарень. Члени виграли дві міжнародні золоті медалі. Баррі Доусон - директор хору та президент MBHA. Він співав у різних квартетах району, і є сертифікованим суддею.

Товариство гармонії перукарень надає вокальну інструкцію та влаштовує музику для хорів та квартетів. У них також є програма партнера з музичної освіти, яка забезпечує матеріали професійного розвитку викладачам та школам.

Члени Товариства гармонії перукарень можуть конкурувати в різноманітності, якщо змагання з хором та квартетів. Міжнародні хори, що виграють золото, можливо, зможуть знову змагатись наступного року.

Існує кілька афілійованих асоціацій, які додають аромат до перукарень. Товариство гармонії перукарень пов'язане з Міжнародною асоціацією Гармонії, Всесвітньою радою гармонії (WHC), а також Фондом Гармонії Міжнародного.

Пісні мають мелодію та тексти пісень.

Хороша пісня перукарня повинна мати просту мелодію з простою лірикою. Це зворушлива пісня з простою лірикою. Однак це не дуже складно. Мелодія - найдрібніша серед усіх частин, і складається з жменьки нот.

Його можна грати на безлічі інструментів. Ви могли б мати одного -двох музикантів, як народна група, або цілий оркестр.

Ви можете заспівати мелодію з супроводом на клавіатурі, або з іншим супровідним музикантом. Взагалі, хороша пісня перукарень буде проста у своїй мелодії, впізнаваній ліриці та незабутньому та незабутньому музичному дисплеї.

Аналогічно, хороша мелодія перукарень включає кілька хитрощів у рукавах. Дзвінкий акорд - це звук з чітким тоном. Це одна з найпопулярніших. Це трапляється, коли різні обертони посилюють один одного.

Інший приклад-ефект блокування та кільця. Ця методика використовує потужний частковий для створення повного акорду, який триває через наступний розділ.

Одним із найвизначніших і найяскравіших елементів великої пісні перукарень є її лірика. Більшість пісень перукарень починаються з вступу, який, як правило, має лише кілька акордів, ніж інші частини пісні.

Співак, який співає свинцю, використовує правильний лічильник для співу мелодію, використовуючи низький рівень вібрато. Це потрібно виконувати з достатньою чіткістю, щоб передати значення, але не до того, що він затьмарює інші частини пісні.

Є також тег, або великий кінець. Більшість мелодій перукарень закінчуються розширеною великою тріадою Фермата.

Пісня також має ефект блокування та кільця. Це фраза, яка поєднує в собі різні частини. Погляньте на наступний приклад, щоб продемонструвати.

Хори збільшують кількість

Добре врівноважений хор є одним з найбільших аспектів співу перукарень. Хор може бути таким же маленьким, як і жменька людей або до 150. Усі у них є одне, що вони поділяють: можливість співати з талановитими співаками, які захоплюються певним типом музики. Вони також є чудовим способом навчитися новим навичкам або підвищити навички відомого художника.

Основна функція хору - це виконання пісні. Найкраще вибрати пісню з привабливою мелодією. Це може бути пісня, написана професіоналом або обкладинкою, виконаною художником поп -чи рок -жанру. Хор може надати можливість заспівати або зіграти ріг на підтримку провідної лінії. Деякі квартети навіть наймуть заміни зі своїх лав. Якщо вам пощастить, ви навіть можете виступити на кількох концертах.

Ви можете приєднатися до хору, приєднавшись до місцевої групи з перукарем.

Процес створення цього "п’ятого голосу"

Співаючи в квартеті перукарень, одним із найбільш унікальних аспектів музики є використання того, що відомо як п’ятий голос. Це результат синхронізації хвильових форм, а також відомий як ефект кільця та замок. Як група вокалістів здатна створити атмосферу гармонії та єдності, яка не доступна з одним солісткою.

Хоча термін "п’ятий голос" не використовується у великій кількості контекстів, але це термін, який використовується в інструментальній та хоровій музиці. Назва випливає з думки, що п’ятий голос є результатом розширення звуку, і що розширений звук виробляє чутні підтексти та обертони. Це добре виконана концепція в традиційній 4-частинній пісні Сардинії.

Цей ефект можна досягти за допомогою дзвінкого тону. У такому домовленості чотири голоси квартету співають у синхронізованій гармонії, а окремі голоси виробляють обертони та підтони. Дзвонить акорди відрізняються від звичайних музичних акордів.

Пісні перукарень, як правило, включають тег, тобто ряд двох або більше акордів, які співаються на одному складі. Акорди дають тексти вгору рух. Однак вони, як правило, менше на шляху до вступу, що зазвичай є лише одним -двома заходами і жменькою акордів.

Хоча п’ятий голос не відомий, це цікаве явище, яке живе і процвітає в музиці перукарень. Об'єм звуку є одним з його основних ознак, і це точна інтонація та єдність групи. Перукарня - це чудовий і простий спосіб танцювати під зміст вашого серця.