«LiTerra U 2014»

19-21 грудня 2014 року відбудеться перша київська літературна конференція «LiTerra U».

«LiTerra U» — міський конвент нового формату, який розрахований на невелику кількість учасників. Він об’єднує читачів і письменників України та інших країн. Тема першої конференції — «Україна і письменники» — доволі широка і передбачає обговорення сучасної літератури будь-якого жанру, її історичних коренів і перспектив розвитку, а також літератури інших країн — будемо говорити про те, що нас об’єднує і про те, що робить нас такими різними.

Конференція «LiTerra U» пройде у Києві. Гості з інших міст та країн будуть розміщені у комфортабельних міні-хостелах неподалік від метро та місць проведення наших заходів. Вартість розміщення у номерах на дві-три особи  біля 100-150* гривень за добу з однієї особи.

Заходи конвенту «LiTerra U» відбуватимуться у Центральній бібліотеці ім. Шевченка для дітей м. Києва (станція метро «Політехнічний інститут») і Будиночку на Подолі (м. «Контрактова площа»).

Дати проведення: 19-21 грудня 2014 року.

Організаційний внесок – 100 грн. (участь у заходах у бібліотеці і Будиночку, кава-брейки, пакет учасника). Участь окремо у заходах в Будиночку на Подолі – 50 грн./захід (вхід до бібліотеки  вільний). Оргвнесок дуже бажано внести передплатою. Харчування сплачується учасниками самостійно.

* 100 гривень приблизно 300 російських рублів за поточним курсом; у зв’язку з економічним станом у країні вартість проживання може збільшитися, оргвнесок залишається незмінним

Як стати учасником конференції:

1) Надіслати заявку на адресу ninatsur@gmail.com. У заявці мають бути: ваше ПІБ, псевдонім (якщо є), країна і місто проживання, контакти  пошта, телефон. Якщо ви приїжджаєте з іншого міста, вкажіть, у якому номері ви бажаєте оселитися: одномісному, двох– або трьохмісному, шестимісному, також вкажіть з ким би хотіли заселитися (при бажанні) . Якщо ви бажаєте зробити доповідь  у тому ж листі вкажіть тему і стислий зміст доповіді.

2) Вам прийде лист з підтвердженням реєстрації та номером картки Приват-банку одного з членів оргкомітету. Вам треба буде перевести 100 грн. внеску аби підтвердити участь.

2.1) Якщо ви з будь-якої причини не маєте можливості перевести гроші передплатою (не певні чи приїдете, немає фізичної можливості перерахувати гроші)  напишіть нам про це, будемо шукати шляхи вирішення.

3) Повідомити, коли ви приїжджаєте, чи потрібно вас зустрічати…
… і, власне, приїхати!