Фестиваль

Фестиваль фантастики LiTerra Con з’явився у 2014 році. Невелика літературна конференція, що була присвячена фантастиці в Україні, згодом стала великою творчою групою «ЛіТерра» і справжнім літературним рухом, який налагоджує діалог між читачами, письменниками і видавцями. Тема діалогу стане центральною на фестивалі 2016 року.

2016
ПрограммаГості


У 2014 році темою фестивалю була «Україна і письменники», на ньому обговорювалася сучасна література будь-якого жанру, її історичні корені і перспективи розвитку, а також розмова торкнулася літератури інших країн – говорили про те, що нас об’єднує, і про те, що робить нас такими різними.

У 2015 році учасники фестивалю говорили на тему міжкультурного обміну і взаємодії. Адже у мистецтва різних країн є багато спільного, але є й купа відмінностей. Говорили про те, як різні культури проникають одна в одну на різних рівнях, як розвивається літературний процес, які світові тенденції впливають на нього. На цьому фестивалі використовувався розподіл програми на генеральні потоки «Література», «Кіно», «Візуальне мистецтво», «Наука», всередині і на стику яких відбулося більш ніж 90 заходів, у яких взяло участь майже 200 лекторів.

2014

2015