Фестиваль

Фестиваль фантастики LiTerra Con з’явився у 2014 році. Невелика літературна конференція, що була присвячена фантастиці в Україні, згодом стала великою творчою групою «ЛіТерра» і справжнім літературним рухом, який налагоджує діалог між читачами, письменниками і видавцями.

2017
ПрограммаГості


У 2014 році темою фестивалю була «Україна і письменники», на ньому обговорювалася сучасна література будь-якого жанру, її історичні корені і перспективи розвитку, а також розмова торкнулася літератури інших країн – говорили про те, що нас об’єднує, і про те, що робить нас такими різними.

У 2015 році учасники фестивалю говорили на тему міжкультурного обміну і взаємодії. Адже у мистецтва різних країн є багато спільного, але є й купа відмінностей. Говорили про те, як різні культури проникають одна в одну на різних рівнях, як розвивається літературний процес, які світові тенденції впливають на нього. На цьому фестивалі використовувався розподіл програми на генеральні потоки «Література», «Кіно», «Візуальне мистецтво», «Наука», всередині і на стику яких відбулося більш ніж 90 заходів, у яких взяло участь майже 200 лекторів.

Тема діалогу стала центральною на фестивалі 2016 року, який відбувся у Музеї історії Києва. Діалог фантастики і фентезі, різних видів мистецтв, поколінь, часів та історії, культури і субкультур, діалог світоглядів та діалог різними мовами. У LiTerra Con 2016 взяли участь письменники, перекладачі, видавці, кінематографісти, художники, науковці, поети, музиканти, рольовики, цікаві люди з України та інших країн, адже для фантастичного немає кордонів у мистецтві і в житті.

2014

2015

2016