Чергова гостя фестивалю - білоруська письменниця Ольга Громико

Друзі, час представити вам нашу наступну гостю – білоруську письменницю Ольгу Громико.
Вона пише у різних жанрових напрямках: «фентезі», народна казка, дамський роман і іронічний детектив. Автор Белорійского циклу про відьму Вольху.
Народилася в місті Вінниця (Україна), згодом разом з родиною переїхали до міста Мінськ (Білорусь).
Після отримання середньої освіти, закінчила Білоруський державний університет за спеціальністю мікробіологія. У період студентства підробляла двірником і отримала свідоцтво газозварника.
В даний час працює і проживає в Мінську.
Літературною діяльністю почала займатися з 13 років, але опублікована лише в 2003 році. Перший же її роман «Професія: відьма», отримав масу читацьких відгуків і отримав приз від Видавництва «Армада» – «Меч без імені», в номінації «Кращий дебют у фантастиці», на міжнародному фестивалі «Зоряний міст-2003», що проходив в місті Харків.
Усі романи Ольги Громико в жанрі гумористичного фентезі наповнені іронією, що часом вміло межує з сарказмом. Головними героями її книг є персонажі, яки зазвичай відносяться до негативних: відьми, вампіри, перевертні, дракони, тролі, мантіхори та інші.
Ольга захоплюється риболовлею, розведенням цибулинних рослин, колекціонуванням пивних кухлів і етикеток, туризмом і подорожами.