Діалог з субкультурами

Друзі, сьогодні розпочинається наш фестиваль, але ми не встигли представити вам усі цікавості програми. Хочемо розповісти про заходи, які на вас очікують в блоці «Діалог субкультур».

Презентація захоплюючого кінопроекту у жанрі вестерн-стімпанк «Цеппелін». В проекті приймає участь міжнародна команда, яка працює над усім: від первинного задуму, костюмів та антуражу до підбору акторів, локацій і оригінального саундтреку групи ZWYNTAR. Сценарій фільму пройшов програму Film TEEP у Бухаресті (Румунія), де отримав схвалення ведучих сценаристів та фільммейкерів Європи. Зараз найгарячіша пора підготовок до зйомок, а творча кухня – це завжди найцікавіше!

Чому рок-музиканти пишуть про далекі зірки та космічні подорожі? Які фантастичні твори надихають рокерів на написання неймовірної музики? Дізнаємось про це під час доповіді від засновників київської Рок-школи «На перехресті фантастики і рок-музики».

Чому дорослі люди вдягають костюми та збираються на полігоні чи деінде, щоб вдавати із себе тих, ким вони не є? У чому привабливість рольових ігр та реконструкторських зборів не тільки для підлітків, але й для дорослих успішних людей? Поговоримо про це із представниками двох доволі близьких субкультур рольовиків і реконструкторів, а також з почесним гостем фестивалю письменником і істориком Яцеком Комудою, який у Польщі, крім письменництва, відомий і як активний діяч реконструкторського руху.

«Роль римських військ у формуванні сучасної військової машини» – доповідь молодої команди реконструкторів про те, що саме їх приваблює в римській військовій історії.