Спеціальна програма "Діалог з містом"

Київ впливає на письменників, чи самі письменники впливають на нього, створюючи міфи та міські легенди? Часом ці вигадки є настільки вдалими, що починають сприйматися як справжні історичні події, і в Києві з’являються нові повір’я, меморіальні дошки, пам’ятники та таємні місця. В рамках спецпроекту «Діалог з містом» поговоримо про Київ реальний та про образ Києва у літературних творах. А ще про Місто як героя та дійову особу художньої літератури чи місто як простір, в якому відбуваються події творів.

Мурали відкривають на стінах міста переходи у візуальні світи. Під час бесіди “Мурали: Уявні світи на міських стінах” ми поговоримо з експертами про те, як величезні картини, з одного боку, надають простору фантастичного колориту, але з іншого – підмінюють своїм уявним світом реальність улюбленого міста.

В сучасних умовах все більшого поширення набувають електронні книжки, бібліотечні фонди не завжди можуть задовільнити вимоги читачів. Які перетворення доводиться впроваджувати бібліотекам, щоби відповідати запитам суспільства та залишатись частиною сучасного культурного міста? В рамках спецпроекту «Діалог з містом» ми торкнемося і цієї болючої теми.