Літературна програма. Презентація книг "Печать богини Нюйвы" та "Кошка колдуна"

«Час – це змій, який сам себе кусає за хвіст. Саша Сян, дівчина з Тайбея, отримує у спадок від своєї російської бабусі загадковий щоденник, і в її житті починають відбуватися дивні й містичні події. Щоб врятуватися, вона повинна розплутати клубок з таємниць, в серцевині якого – історія двох російських панянок, які з волі стародавньої богині потрапили із двадцятого століття в жорстокий світ воюючих династій. Чи може так бути, що крізь часи та епохи любов червоною ниткою зв’язала Сашу з чоловіком з минулого? І що трапиться, коли прочитана буде остання сторінка легенди, в якій смерть і пристрасть сплелися воєдино, як інь і ян?» Про це йдеться в книзі Людмили Астахової, Яни Горшковій і Катерини Рись «Печать богини Нюйвы».
А ось у книзі «Кошка колдуна» уже згаданих Людмили Астахової та Яни Горшковій мова йде зовсім про інше…
«Чи знала петербурженка Катя Говорова, чим закінчиться для неї ворожіння на водохресний вечір? Старе дзеркало виявилося дверима в інший, суворий світ, а єдиний захисник дівчини відтепер – непередбачуваний і підступний чаклун з Народу Пагорбів. Ось тільки повагою і симпатією там і не пахне, адже господар вважає Катю не служницею навіть, а просто домашнім вихованцем…
А ось Кеннета з клану Маклеод зустріч з жінкою з племені богині Дану не збентежила нітрохи. Що може налякати середньовічного горця, якщо до сідла приторочений вірний меч, на вустах – чемні мови, а в руках – кружка доброго елю?
Але й Катя, і Кеннет – всього лише пішаки в небезпечній і стародавній грі двох безсмертних. І в цій партії у пристрасті – присмак помсти, а любов отруєна підступністю.»
Обидві книги авторки презентують в рамках фестивалю.

astakhova

katerina rys