Запрошуємо на фестиваль-2015!

Творче об’єднання ЛiTerra запрошує усіх відвідати 30 жовтня – 1 листопада 2015 року Міжнародний фестиваль фантастичної літератури та уявних світів ЛіТерра Кон у місті Києві.

Перший фестиваль був присвячений Україні, а в цьому році наша команда хоче торкнутися теми міжкультурного обміну і взаємодії зі світом. Адже у мистецтва різних країн багато спільного, хоча є безліч відмінностей. Вам цікаво, як різні культури впливають одна на одну на різних рівнях? Як розвивається літературний процес, які світові тенденції впливають на нього? Зрештою, усі ми живемо не за залізною завісою, а у величезному і прекрасному світі, ми різні, і тому нам цікаво співпрацювати.

У програмі: обговорення літературних тенденцій, презентації нових книг та перекладів, дискусії і круглі столи за участю письменників з України та інших країн, автограф-сесії і зустрічі з авторами; лекції на наукові теми; кінопокази й доповіді про кіно, поетичний вечір та багато іншого! Другий день фестивалю припадає на 31 жовтня, і ми не оминемо тему Хеловіну.
Гості, які бажають взяти участь у програмі і запропонувати захід, можуть подати заявку на нього.

Мови фестивалю — українська і російська.

Реєстрація учасників на фестиваль відбуватиметься за електронними квітками або безпосередньо у день фестивалю на місці. Орієнтовна дата початку роботи електронного сервісу: 23 вересня (плюс-мінус 2 дні).

Будуть доступні такі види квитків:
На один (будь-який) день фестивалю — 100 грн.
Абонемент на три дні — 200 грн.
Вартість квитка може трохи змінитися через комісію електронного сервісу.
Безпосередньо на фестивалі також можна буде придбати квиток із невеликою націнкою.

Звертаємо вашу увагу, що квитки на фестиваль є благочинними внесками. Зібрані кошти, за виключенням адміністративних витрат, будуть передані на допомогу біженцям та постраждалим від бойових дій у зоні АТО.

Фестиваль прийматимуть конференц-зали компанії «Exit Games», яка займається квестами «Вийди з кімнати». Чекаємо вас за адресою: вул. Вадима Гетьмана, 1А, ст. м. «Шулявська».

Незабаром зустрінемось!